מה הפרוצדורה לקבלת ויזה לסין דרך השגרירות?

השאלה:
שלום רב, אשמח אם תוכלו לעזור לי. אני סטודנטית בבייג'ינג ויש לי ויזת סטודנטים ואישור שהייה בתוקף. החבר שלי מגיע לבקר אותי ולשם כך הוא הוציא ויזת תייר רגילה לשלושים יום בשגרירות הסינית בתל אביב. הבנו בעת הוצאת הויזה שיש אפשרות להאריך בסין את הויזה לשלושים יום נוספים. מבדיקה באינטרנט ועם חברות מקומיות שמתעסקות עם הדבר מצאתי כי כדי לעשות זאת יש, בין השאר, להמציא אישור בנקאי שיש ברשות המבקש יותר מ – 20 אלף יואן בחשבונו, ובחלק מהמקומות אף נאמר כי הבנק חייב להיות סיני. הדרישה הסינית הזאת מכל תייר נראית לי מוגזמת משהו ורציתי לברר אתכם האם כך הדבר? ואם אכן קיימת דרישה שכזו, האם אפשר שהבנק יהיה ישראלי ולא סיני? בנוסף, האם אוכל להגיש את הבקשה להארכה בכל תחנת משטרה ברחבי בייג'ינג או שישנם סניפים ספציפיים? כל עזרה או הארה שתוכלו לתת לי, תעזור לי מאד. בתודה מראש.

התשובה:
הי,

ניתן להאריך את הויזה לפעמיים 30 יום. ההארכה צריכה לעשות בלישכה לטיפול באשרות (ראי כתובת למטה). אין צורך בתיווך של חברה מקומית פשוט יש לפנות ל:

PSB-public security bureau

הנה הכתובת:

http://maps.google.com/maps/place?hl=en&newwindow=1&oq=&um=1&ie=UTF-8&q=beijing+public+security+bureau+address&fb=1&hq=public+security+bureau&hnear=beijing&cid=6342506013810702603

אני לא מכיר את עיניין הכסף בחשבון הבנק. מעולם לא שמעתי על הדבר הזה ואף פעם לא דרשו זאת ממני או מחברי.
בהארכה לוקחת ארבעה ימי עבודה.

בהצלחה
אלון

אשמח לדעת מה הפרוצדורה לקבלת ויזה לסין דרך השגרירות – כמה עולה? כמה זמן לוקח? מה נדרש? האם בן זוגי יכול לגשת לשגרירות ולהסדיר את הויזה עבורי, או שחובה על שנינו להיות נוכחים?
שלום,

את כל הפרטים הקשורים להוצאת הויזה לסין תוכלי למצוא בדף הבא:

?CategoryID=738

אין בעיה, בן זוגך יכול לבצע את התהליך בשמך לאחר שמילאת את הטפסים הנדרשים.

צוות האתר

אלון שגיב הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.