ויזת עבודה בהונג קונג

ויזת עבודה – אנו עובדים הרבה עם סין, מוציאים עם כניסה רב פעמית אך העובד נאלץ לצאת מסין כל 30 יום לחידוש הויזה. האם ניתן לבצע משהו בשנחאי מבלי לעזוב המקום? אם הויזה מסתיימת ואנו מבקשים לשהות עוד מס' ימ
תשובה:

היי שירה

בפעם הבאה שמגישים לאשרת מולטי אפשר לנסות לבקש יותר ימים בכל כניסה לסין ויש סיכוי שהשגרירות תאשר זאת.

במקרה של הארכת שהות בזמן המצאות בסין ניתן לנסות לפנות לתחנת משטרה ולבקש הארכה כל פעם מחדש. ההליך לוקח בין יומיים לשבוע, תלוי בתחנה עצמה.

אפשרות נוספת היא כבר עכשיו לנסות להגיש בקשה לאשרת מולטי חדשה עם חלון זמן ארוך יותר לכל כניסה

ממליצה לא למשוך את השהות מעבר למאושר

יום טוב

נעמה דור

השאלה:
לנציגי האתר שלום רב, אני חייל המעוניין לעבוד בהונג קונג לאחר שיחרורי מצה"ל. לפי מיטב הבנתי ובהתאם למה שלמדתי עד כה, הונג קונג הינה שטח בבעלות סין, ולכן כנראה ויזת עבודה לסין תהווה אשרה מספקת לעבודה בהונג קונג. ולכן, אני פונה אליכם בשאלה, מתוך ההנחה שאתם מבינים בנושא הזה הרבה יותר ממני, מה הם הנתונים הנדרשים לקבלת ויזת עבודה לסין? האם הוויזה מאפשרת עבודה בהונג קונג? ובכלל, מה הם התנאים לקבלת אזרחות?

התשובה:
שלום,

אני גר בסין ובעל ויזת עבודה אך אינני רשאי לעבוד בהונג קונג. הונג קונג אומנם שייכת לסין אך היא מנוהלת בצורה שונה ואפילו טיסות מסין להונג קונג נקראות טיסות בינלאומיות.
באשר לעבודה, כבר עניתי באתר כמה פעמים. לא ניתן לסדר ויזת עבודה מראש ואז להגיע לסין או הונג קונג כדי לחפש עבודה.
התהליך הוא הפוך, קודם כל תמצא חברה שרוצה להעסיק אותך בהונג קונג (שזה החלק הכי קשה). לאחר שעברת את כל נושאי הקבלה, קורות חיים, ריאיון וכו' החברה כבר תדאג לך לויזה. אדם פרטי אינו יכול סתם כך לקבל ויזת עבודה.
בהצלחה
אלון

 

זו הפעם הראשונה שאני נוסע לסין והונג קונג ורציתי לדעת כמה כניסות מקסימום אני יכולה לקבל לסין (בוויזה)?
שלום,
את כל המידע תוכל למצוא בדף הבא:

?CategoryID=738

בעיקרון אתה אמור לקבל ויזה עם שתי כניסות.

צוות האתר

זמן השהייה בסין מתוכנן להיות כחודש ושבוע. בשגרירות אמרו לי שבשביל להוציא ויזה ליותר מ-30 יום אני צריכה להראות להם כרטיסי טיסה. השאלה היא האם כרטיסי טיסה להונג קונג יספקו אותם?
היי,

זאת שאלה שאת צריכה להפנות אל השגרירות הסינית. יכול להיות שכדי לחזק את בקשתך מומלץ יהיה לך גם להכין מסלול טיול טנטטיבי שיראה את מספר הימים שבהם תטיילי בסין, לפעמים מתחשבים בנושא.

בהצלחה

נעמה דור

השאלה:
חבר שלי ואנוכי הנפקנו ויזה לסין לשתי כניסות. אנחנו מתכננים להגיע ל 40 יום להתחיל בהונג קונג ולסיים בביג'ינג. עכשיו שמנו לב שעל הויזה כתוב משך שהות 30 יום לכל כניסה ורכשנו 2 כניסות. האם זה אומר שבתום 30 יום מהכניסה מהונג קונג לסין עלינו להאריך את הויזה?

התשובה:
הי,

אכן. בתום 30 יום תהיו חייבים להאריך את הויזה אבל אז תתבטל הכניסה השנייה. כל עוד אתם לא מתכננים להיכנס לסין פעם שנייה אין עם זה בעיה.

אלון

חברה שלי מטיילת עכשיו בנאפל היא בטרק עד ה1 למאי.ואנחנו צריכים להיפגש ב7 למאי בקונמינג. כמה זמן לוקח לעשות ויזה לסין?האם זה בעייתי ?

היי
הליך הוצאת אשרה לסין אורך כ – 4 ימי עבודה, לא כולל חגים וסופי שבוע. אין בעיה מיוחדת בהוצאתו
יום טוב
נעמה דור

חברת יבוא מעוניינת לפתוח נציגות בסין ואני אמור להיות בסין למשך שנה אחת. האם בתקופת מעבר זאת אוכל לקבל ויזה שתאפשר לשני ילדי בני 6 ו-12 אפשרות ללמוד בבית ספר ציבורי?

הי,

את האפשרות לקבלת ויזת עבודה תצטרך לברר מול החברה המעסיקה אותך. היא זו שצריכה לארגן את נושא הויזה מול השלטונות המקומיים.

אם תגיע סתם כך לסין מבלי להגיש את הבקשה בארץ (דרך החברה המעסיקה) אז לא תוכל לקבל ויזת עבודה אלא ויזת תייר / עסקים בלבד. במקרה כזה תצטרך לצאת מסין בכל כמה חודשים – תלוי בתנאי הויזה

ואחרי הכל, נניח שקיבלת ויזת עבודה, הילדים מדברים סינית? איך הם ילמדו בבית ספר ציבורי?

בהצלחה

אלון

השאלה:
שלום, חברתי מטיילת כרגע בסין, היא התחילה בנפאל, עברה לסין, הייתה בהונג-קונג וחזרה לסין, כלומר יש לה עוד יציאה וכניסה אחת. הויזה שלה נגמרה ב – 6/6… האם יש דרך להאריך את הויזה ואת מספר הכניסות והיציאות בעוד כחודשיים?

התשובה:
הי,

לפי מה שאתה מתאר היא קיבלה ויזה עם שלוש כניסות. זה נשמע מוזר, לרוב מקבלים ויזות לשתי כניסות. תבדוק שוב.

את מספר הכניסות אין אפשרות לשנות ולרוב לאחר הכניסה השנייה אין אפשרות גם להאריך את הויזה, בטח לא בחודשיים. אבל, בסין אפשר לנסות הכל. שתלך למשטרה, לסניף שאחראי על הארכת אשרות ותנסה. אם יאריכו היא הרוויחה ואם לא היא תהיה חייבת לצאת מסין.

אלון

חזרנו מסין בנובמבר 2011 האם צריך להוציא ויזה שוב הפעם אם רוצים לנסוע לסין בטווח של עד שנה מהנסיעה הקודמת ? הויזה הקודמת הייתה במסגרת של טיול מאורגן!
היי

האשרה הקודמת כבר אינה רלוונטית. ברגע שיוצאים מהמדינה תוקפה מסתיים. לכניסה חדשה יש להנפיק אשרה חדשה

יום טוב
נעמה דור

 

יוצאים לשייט מבגיין והאונייה גם עוברת דרך דיילאן\סין,ממשיכה ליפן, נחשבת לכניסה שנייה?השגרירות פתוחה בחול המועד? הוצאת הויזה בבן יהודה 219 או 222?
שלום

אם יצאתם מבייג'ינג אז זאת סיומה של כניסה אחת ואם אתם יורדים בדליאן ונכנסים לביקור זה אומר שאתם צריכים כניסה שניה.

השגרירות פתוחה בחול המועד לסירוגין, לא כל יום.

הכתובת היא בן יהודה קרוב למפגש עם ירמיהו, לא בטוחה במספר, נמצא בצד השמאלי של הרחוב אם נמצאים עם הפנים צפונה

נעמה דור

אלון שגיב, נעמה דור הבהרה
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.