טיולים מאורגנים בסין בהתאמה אישית

טיאנאנמן

מארגנת הטיול – חברת טיולי אגרול (מופעלת ע"י ישראלים החיים שנים בסין) – טיולים מאורגנים בסין לקבוצות ופרטיים בהתאמה אישית (מבחינת גודל הקבוצה ותאריכים), ליווי אישי בבייג'ין וכל שירות נדרש אחר.

סין

סין היא עולם בתוך עולם, ציוויליזציה רציפה של אלפי שנים ויחידה תרבותית ייחודית בלתי ניתנת להשוואה לשום אומה או תרבות אחרת בהיקפה, עומקה ורציפותה.

טיול בסין מחייב פשרה ותנאי מוקדם שבשום אופן וצורה גם אחרי טיול ממושך ככל שיהיה בלתי אפשרי להבין ממש מהי סין (בד"כ מבינים אפילו פחות), יחד עם זאת אין ספק שביקור בסין היא חוויה בלתי נשכחת לכל אדם בכל גיל ובלי קשר למספר הפעמים שביקרת בסין בעבר.

סין היא כנראה המקום המגוון בעולם, עוני מרוד בין בקתות קש של איכרים שחורשים אדמה בוצית בנופים פתוחים מול ערים ענקיות, גורדי שחקם נוצצים, פקקי תנועה אימתניים ותורים של שעות בשערי חנויות לואי ויטון.

גם הנופים בסין מגוונים מאוד. יערות עד, הר האוורסט, ועמק המוות בשינג'אן (המקום הנמוך בכדור הארץ אחרי ים המלח), הרי געש בסיצ'ואן, שדות אורז ביאנגשו, חופים בחינאן וקרחונים בטיבט – וכל זה תוך כדי תנועה מתמדת בין עבר להווה ועתיד, בין הכפר לעיר בין סיני אסיאתי למערבי.

היתרון של אגרול טורס בתוך כל הכאוס הוא ביכולת שלנו כמקומיים בסין ב 12 השנים האחרונות לקחת את המטייל לדרך בה הוא יחווה את סין כמו שהיא באמת.

אנחנו משלבים כמובן גם את אתרי החובה, אם כי בד"כ בצורה ייחודית ושונה (לדוגמה אנו מבקרים בחומה בחלק מתוייר פחות), אבל הייחוד המרכזי הוא בביקור באתרים פחות מוכרים לתייר הישראלי (פינגיאו והאי פוטשאן לדוגמה), והיכולת לבקר ב"חצר האחורית" של סין מחוץ לאתרי התיירות הומי האדם ולראות כיצד הסיני הממוצע חי, מה הוא אוכל וכיצד הוא עורך את קניותיו.

המסעדות שאנו לוקחים את האורחים שלנו הם מסעדות אותנטיות שבהם אוכלים אוכל סיני טעים ומזין ולא "אוכל סיני לתייר המערבי", כמו ברוב קבוצות התיירים שמגיעות לסין.

בסיכומו של דבר, אם אנו צריכים להצביע על היתרון התחרותי הבולט של אגרול טורס (מלבד לשירות המסור והזמינות הגבוהה עקב היותינו מקומיים), הוא בתוספת המימד האותנטי והאמיתי לחוויית הביקור בסין.

Posted in טיולים
עשינו מהפכה - כאן יכולה להיות המודעה שלך
אם לא תפרסם - איך יבואו

    צור קשר

    יש לכם משהו להגיד לנו? כיתבו לנו ונשמח לשמוע.